TYPY TYGODNIOWE

TYPY MACCI

DOKŁADNE WYNIKI

Leicester 3 v 0 Huddersfield

Liverpool 3 v 1 Southampton

ŁĄCZONY

Leicester
V
Huddersfield

Leicester Win
Liverpool
V
Southampton

Liverpool Win
Crystal Palace
V
Newcastle

Crystal Palace Win
Biografia

Jimmy White



Mieszka: Epsom, Surrey

Zawodowiec: od 1980

Wygrane Turniejów Rankingowych: 10 - Mercantile Credit Classic 1986, 1991; Grand Prix 1986, 1992; British Open 1987, 1992; Canadian Masters 1988; European Open 1992; UK Championship 1992; Daily Record Players Championship 2004.

Najwyższy Turniejowy Break: 147 – Mistrzostwa Świata 1992

Jimmy White jest jednym z najpopularniejszych graczy snooker na świecie, a jego kariera trwa ponad trzy dekady – często nazywany jest ‘Mistrzem Kibiców’, White przyniósł mnóstwo radości kibicom na całym świecie i dzielnie reklamował dyscyplinę snookera swoimi nietypowami uderzeniami.

W wieku zaledwie 16 lat wygrał mistrzostwo Anglii amatorów i został mistrzem świata amatorów w wieku 18 lat. Z natury White jest graczem atakującym, znany jest jako ‘The Whirlwind’ i bardzo szybko uzyskał wysoki ranking zawodowy osiągając półfinał Mistrzostw Świata w roku 1982 w wieku 20 lat. Mecz ten był prawdziwym thrillerem przegranym z Alexem Higginsem 16-15.

Dwa lata później White osiągnał pierwszy z sześciu finałów światowych w Sheffield Crucible Theatre, przegrywając wówczas ze Stevem Davisem 18-16. Pojawiał się w finale mistrzostw od 1990 do 1994, przegrywając cztery razy ze Stephenem Hendrym i raz z Johnym Parrottem. Pokora i determinacja White’a zjednała mu jednak, mimo porażek, miliony fanów na całym świecie.

White wygrywał rankingi, wliczając w Mistrzostwa UK 1992, a także 25 innych turniejów. Jednym z jego największych sukcesów było wygranie snookerowego Masters, najbardziej prestiżowego tytułu, obecnie sponsorowanego przez Dafabet – na swojej ojczystej ziemi w Londynie w 1984 roku. Ponadto wygrywał także dwa razy z rzędu Irish Masters w latach 1985 i 1986.

White jest autorem Crucible drugiego maksymalnego break’u w 1992 jest także autorem ponad 300 breaków stokerowych w turniejach najwyższej rangi.

White wygrał Mistrzostwa Seniorów w 2010 i, w wieku 52 lat, pozostaje najstarszym graczem w profesjonalnym tourze.

Steve McManaman


Data urodzenia: 11 Luty, 1972

Miejsce urodzenia: Kirkdale, Lancashire, Anglia

Pozycja na boisku: Pomocnik

Kariera piłkarska: Junior: Liverpool (1988-1990); Senior: Liverpool (1990-1999); 272 spotkań, 46 bramek; Real Madryt (1999-2003) 94 spotkania, 8 bramek; Manchester City (2003-2005) 35 spotkań, bez bramek.

Kadra narodowa: Anglia U21 (1991-1993) 7 spotkań, 1 bramka; Anglia (1994-2001) 37 spotkań, 3 bramki.

Steve McManaman jest byłym emerytowanym piłkarzem, którego powszechnie uważa się za najbardziej odznaczonego piłkarza angielskiego, który grał dla zagranicznego klubu.

Kibice czule nazywają go “Macca”, w swojej karierze grał dla Liverpoolu, Realu Madryt i Manchesteru City.

Zdaniem ekspertów UEFA żaden angielski piłkarz nie miał takich sukcesów, poza granicami kraju ,w erze nowożytnej jak właśnie “Macca”.

McManaman przeszedł do historii jako pierwszy piłkarz bez doświadczenia w pierwszej drużynie, który zagrał dla reprezentacji Anglii do lat 21.

Przez 9 lat profesjonalnej kariery w Liverpoolu, “Macca” rozpalał do czerwoności serca kibiców swoją szybkością i umiejętnościami dryblingu. Wygrywał Puchar Anglii i Puchar Ligi. Po 364 spotkaniach i 66 bramkach dla Liverpoolu przeniósł się do Realu Madryt w 1999 roku, zostając drugim Anglikiem w historii, który przeszedł do klubu La Liga.
Steve grał dla Anglii podczas Mistrzostw Świata w 1998 roku oraz na Mistrzostwach Europy UEFA.

Przełomowym rokiem dla jego kariery był 1996, kiedy to otrzymał kilka nagród od kibiców oraz słowa uznania od legendy światowego futbolu, Brazylijczyka Pele po serii imponujących wygranych i świetnej dyspozycji w meczach dla Anglii. Pele określił McManamana jako jednego z najlepszych piłkarzy globu w tamtym momencie.

Jako zawodnik Realu Madryt, Steve McManaman wygrał dwukrotnie Ligę Mistrzów UEFA, dwukrotnie zdobywał La Ligę, dwukrotnie Super Puchar Hiszpanii oraz Super Puchar UEFA wraz z Pucharem Interkontynentalnym. Dzięki tym sukcesom został najbardziej utytułowanym zawodnikiem z Wysp zagranicą.

Dwa lata przed zakończeniem kariery w 2005 roku zasilił szeregi Manchesteru City.

Po odejściu od profesjonalnego futbolu, skupił się na karierze telewizyjnej i udziale w stacji BT Sport, gdzie jest jednym z wiodących piłkarskich ekspertów.

Obecnie “Macca” dołączył do zespołu Dafabet jako Ambasador tej marki. Z klientami Dafabet będzie dzielił się on swoją wiedzą, doświadczeniem i prognozami piłkarskimi przez cały sezon!

Turnieje

image dafabet

  Last 16
Best of 11 frames
    Quarter-finals
Best of 11 frames
    Semi-finals
Best of 11 frames
    Final
Best of 19 frames
 
                                       
  1 Ronnie O'Sullivan 6   
 
  9 Marco Fu 0   
  1  Ronnie O'Sullivan 1   
   
  8  Mark Allen 6   
  8 Mark Allen 6  
   
  11 Luca Brecel 3  
  8   Mark Allen 6   
   
  5   John Higgins  3   
  5 John Higgins 6     
   
  14 Anthony McGill  4    
  5  John Higgins  6   
   
  15  Ryan Day 1  
  4 Ding Junhui 4   
   
  15 Ryan Day 6   
  8   Mark Allen 10   
   
   13    Kyren Wilson  7   
  3 Judd Trump 6       
   
  16 Liang Wenbo 4   
  3  Judd Trump  6   
   
  6  Shaun Murphy 4  
  6 Shaun Murphy 6   
   
  12 Ali Carter 4   
  3   Judd Trump 5  
   
  13   Kyren Wilson 6  
  7 Barry Hawkins  4     
   
  13 Kyren Wilson  6     
  13  Kyren Wilson  6   
   
  10 Mark Williams 1  
  2 Mark Selby  5   
   
  10 Mark Williams  6   
 
 

Dafabet Masters 2017


image dafabet

Finał

Ronnie O’ Sullivan v Joe Perry
Wynik: 10-7

Półfinał

Ronnie O’ Sullivan v Marco Fu
Wynik: 6-4

Joe Perry v Barry Hawkins
Wynik: 6-5

Ćwierćfinał

Ronnie O’ Sullivan v Neil Robertson
Wynik: 6-3

Marco Fu v Mark Allen
Wynik: 6-2

Joe Perry v Ding Junhui
Wynik: 6-1

Barry Hawkins v Mark Selby
Wynik: 6-3

Pierwsza Runda DRAW

Ronnie O’ Sullivan v Liang Wenbo
Wynik: 6-5

Neil Robertson v Ali Carter
Wynik: 6-3

Judd Trump v Marco Fu
Wynik: 5-6

John Higgins v Mark Allen
Wynik: 5-6

Stuart Bingham v Joe Perry
Wynik: 1-6

Ding Junhui v Kyren Wilson
Wynik: 6-3

Shaun Murphy v Barry Hawkins
Wynik: 1-6

Mark Selby v Mark Williams
Wynik: 6-5

Mistrzostwa Mistrzów 2016


image dafabet

Finał (12 Listopada)

John Higgins - Ronnie O’Sullivan
Wynik końcowy: 10-7

Półfinał (11 Listopada)

Ding Junhui - John Higgins
Wynik końcowy: 5-6

Ronnie O’Sullivan - Mark Allen
Wynik końcowy: 6-2

Grupa 3 (7 Listopada)

Ronnie O’ Sullivan - Robin Hull
Wynik końcowy: 4-2

Martin Gould - Mark Davis
Wynik końcowy: 4-3

Ronnie O’Sullivan - Martin Gould
Wynik końcowy: 6-2

Grupa 1 (8 Listopada)

Neil Robertson - Stuart Bingham
Wynik końcowy: 2-4

Ding Junhui - Ali Carter
Wynik końcowy: 4-2

Stuart Bingham - Ding Junhui
Wynik końcowy: 4-6

Grupa 2 (9 Listopada)

Mark Selby - Liang Wenbo
Wynik końcowy: 4-0

Mark Allen - Joe Perry
Wynik końcowy: 4-2

Mark Selby - Mark Allen
Wynik końcowy: 5-6

Grupa 4 (10 Listopada)

Shaun Murphy - John Higgins
Wynik końcowy: 2-4

Judd Trump - Anthony McGill
Wynik końcowy: 4-3

John Higgins - Judd Trump
Wynik końcowy: 6-4

Dafabet Masters 2016


image dafabet

Finały

Barry Hawkins v Ronnie O'Sullivan
(17 Stycznia 14:00/20:00)
Wynik końcowy: Barry Hawkins 1-10 Ronnie O'Sullivan

Semifinałs

Barry Hawkins v Judd Trump
(SF1) (16 Stycznia 14:00)
Wynik końcowy: Barry Hawkins 6-4 Judd Trump

Ronnie O'Sullivan v Stuart Bingham
(SF2) (16 Stycznia 20:00)
Wynik końcowy: Ronnie O'Sullivan 6-3 Stuart Bingham

Ćwierćfinały

Mark Selby v Ronnie O'Sullivan
(QF3) (14 Stycznia, Czwartek – 14:00)
Wynik końcowy: Mark Selby 3-6 Ronnie O'Sullivan

Mark Allen v Barry Hawkins
(QF1) (14 Stycznia, Czwartek – 20:00)
Wynik końcowy:Mark Allen 2-6 Barry Hawkins

Judd Trump v Neil Robertson
(QF2) (15 Stycznia, Piątek – 14:00)
Wynik końcowy: Judd Trump 6-5 Neil Robertson

John Higgins v Stuart Bingham
(QF4) (15 Stycznia, Piątek – 20:00)
Wynik końcowy:John Higgins 3-6 Stuart Bingham

Losowanie Pierwszej Rundy

Shaun Murphy v Mark Allen
(10. Stycznia, niedziela – 13:00)
Wynik końcowy:Shaun Murphy 4-6 Allen Stuart

Bingham v Ding Junhui
(10. Stycznia, niedziela – 19:00)
Wynik końcowy:Stuart Bingham 6-4 Ding Junhui

Barry Hawkins v Joe Perry
(11. Stycznia, poniedziałek – 19:00)
Wynik końcowy: Barry Hawkins 6-3 Joe Perry

Judd Trump v Stephen Maguire
(11. Stycznia, poniedziałek – 13:00)
Wynik końcowy: Judd Trump 6-4 Stephen Maguire

Neil Roberston v Marco Fu
(13. Stycznia, środa – 19:00)
Wynik końcowy:Neil Roberston 6-0 Marco Fu

Mark Selby v Ricky Walden
(12. Stycznia, wtorek – 19:00)
Wynik końcowy: Mark Selby 6-0 Ricky Walden

Ronnie O’ Sullivan v Mark Williams
(12. Stycznia, wtorek – 13:00)
Wynik końcowy: Ronnie O’ Sullivan 6-5 Mark Williams

John Higgins v Liang Wenbo
(13. Stycznia, środa – 13:00)
Wynik końcowy: John Higgins 6-4 Liang Wenbo

Dafabet Masters 2015


image dafabet

Losowanie Pierwszej Rundy

Ronnie O'Sullivan v Ricky Walden
(Wtorek, 13 Stycznia, g. 13:00)
Wynik końcowy: Ronnie O'Sullivan 6-4 Ricky Walden

Stuart Bingham v Marco Fu
(Niedziela, 11 Stycznia, g. 19:00)
Wynik końcowy: Ronnie O'Sullivan 6-4 Ricky Walden

Barry Hawkins v Ali Carter
(Wtorek, 13 Stycznia, g. 19:00)
Wynik końcowy: Ali Carter 6-1 Barry Hawkins

Neil Robertson v Robert Milkins
(Poniedziałek, 12 Stycznia, g. 19:00)
Wynik końcowy: Neil Robertson 6-4 Robert Milkins

Ding Junhui v Joe Perry
(Środa, 14 Stycznia, g. 19:00)
Wynik końcowy: Joe Perry 6-3 Ding Junhuio

Mark Allen v John Higgins
(Środa, 14 Stycznia, g. 13:00)
Wynik końcowy: Mark Allen 6-4 John Higgins

Judd Trump v Stephen Maguire
(Poniedziałek, 12 Stycznia, g. 13:00)
Wynik końcowy: Stephen Maguire 6-4 Judd Trump

Mark Selby v Shaun Murphy
(Niedziela, 11 Stycznia, g. 13:00)
Wynik końcowy: Stephen Maguire 6-4 Judd Trump

 

REZULTAT FINAŁOWY

X

FINAL

Neil Robertson v Cao Yupeng (9-8)

image dafabet

X

SEMI-FINALS

Neil Robertson v John Higgins (6-3)
Cao Yupeng v Judd Trump (6-4)
X

QUARTER-FINALS

Xiao Guodong v Neil Robertson (4-5)
John Higgins v Ronnie O'Sullivan (5-0)
Ricky Walden v Cao Yupeng (3-5)
Stephen Maguire v Judd Trump (2-5)
X

SEKCJA 1

Marco Fu v Xiao Guodong (3-4)
X

SEKCJA 2

Neil Robertson v David Grace (4-2)
X

SEKCJA 3

John Higgins v Ashley Hugill (4-0)
X

SEKCJA 4

Michael White v Ronnie O'Sullivan (1-4)
X

SEKCJA 5

Rory McLeod v Ricky Walden (3-4)
X

SEKCJA 6

Tom Ford v Cao Yupeng (0-4)
X

SEKCJA 7

Stephen Maguire v Xu Si (4-1)
X

SEKCJA 8

Elliot Slessor v Judd Trump (3-4)
X

SEKCJA 1

Marco Fu v Zhou Yuelong (4-3)
Noppon Saengkham v Xiao Guodong (1-4)
X

SEKCJA 2

Chris Totten v Neil Robertson (0-4)
David Grace v Zhang Anda (4-3)
X

SEKCJA 3

John Higgins v Gerard Greene (4-0)
Ashley Hugill v Peter Lines (4-1)
X

SEKCJA 4

Michael White v Kyren Wilson (4-1)
Li Hang v Ronnie O'Sullivan (3-4)
X

SEKCJA 5

Ding Junhui v Rory McLeod (3-4)
Mark Joyce v Ricky Walden (1-4)
X

SEKCJA 6

Tom Ford v Stuart Carrington (4-0)
Cao Yupeng v Daniel Wells (4-3)
X

SEKCJA 7

Yan Bingtao v Stephen Maguire (3-4)
Xu Si v Craig Steadman (4-2)
X

SEKCJA 8

Elliot Slessor v Peter Ebdon (4-3)
Michael Holt v Judd Trump (0-4)
X

SEKCJA 1

Marco Fu v Fang Xiongman (4-2)
Zhou Yuelong v Yu Delu (4-2)
Noppon Saengkham v Zhang Yong (4-0)
Gary Wilson v Xiao Guodong (3-4)
X

SEKCJA 2

Chris Totten v Mitchell Mann (4-3)
Liam Highfield v Neil Robertson (2-4)
David Grace v Alan McManus (4-3)
Zhang Anda v Ben Woollaston (4-2)
X

SEKCJA 3

John Higgins v Christopher Keogan (4-1)
Mike Dunn v Gerard Greene (3-4)
Ali Carter v Ashley Hugill (3-4)
Kurt Dunham v Peter Lines (2-4)
X

SEKCJA 4

Michael White v Scott Donaldson (4-2)
Dominic Dale v Kyren Wilson (1-4)
Jamie Curtis-Barrett v Li Hang (1-4)
Robert Milkins v Ronnie O'Sullivan (1-4)
X

SEKCJA 5

Ding Junhui v Chris Wakelin (4-2)
Rory McLeod v Niu Zhuang (4-0)
Liang Wenbo v Mark Joyce (3-4)
Ricky Walden v Joe Swail (4-2)
X

SEKCJA 6

Tom Ford v Hammad Miah (4-0)
Joe Perry v Stuart Carrington (2-4)
Allan Taylor v Cao Yupeng (3-4)
Jimmy White v Daniel Wells (1-4)
X

SEKCJA 7

Jamie Jones v Yan Bingtao (0-4)
Hamza Akbar v Stephen Maguire (2-4)
Xu Si v Jimmy Robertson (4-2)
Craig Steadman v Alfie Burden (4-2)
X

SEKCJA 8

Mei Xiwen v Elliot Slessor (1-4)
Peter Ebdon v Anthony McGill (4-1)
Eden Sharav v Michael Holt (3-4)
Sam Craigie v Judd Trump (2-4)
X

SEKCJA 1

Marco Fu v Duane Jones (4-0)
Fang Xiongman v David Gilbert (4-3)
Zhou Yuelong v Ian Preece (4-1)
Lee Walker v Yu Delu (2-4)
Martin Gould v Noppon Saengkham (3-4)
Fergal O'Brien v Zhang Yong (1-4)
Lyu Haotian v Gary Wilson (2-4)
Xiao Guodong v Li Yuan (4-1)
X

SEKCJA 2

Chris Totten v Sam Baird (4-1)
Hossein Vafaei v Mitchell Mann (3-4)
John Astley v Liam Highfield (2-4)
Neil Robertson v Rod Lawler (4-0)
David Grace v Alexander Ursenbacher (4-1)
Matthew Selt v Alan McManus (2-4)
Mark King v Zhang Anda (1-4)
Ireland Mark Allen v Ben Woollaston (3-4)
X

SEKCJA 3

John Higgins v Jack Lisowski (4-1)
Nigel Bond v Christopher Keogan (0-4)
Mike Dunn v Adam Duffy (4-0)
Zhao Xintong v Gerard Greene (2-4)
Ali Carter v Anthony Hamilton (4-0)
Ashley Hugill v Ross Valance (4-3)
Tian Pengfei v Kurt Dunham (2-4)
Yuan Sijun v Peter Lines (0-4)
X

SEKCJA 4

James Wattana v Michael White (0-4)
Scott Donaldson v Josh Boileau (4-2)
Dominic Dale v Basem Eltahhan (4-1)
Kyren Wilson v Chen Zhe (4-2)
Thepchaiya Un-Nooh v Jamie Curtis-Barrett (3-4)
Sean O'Sullivan v Li Hang (1-4)
Robert Milkins v Oliver Lines (4-2)
Ronnie O'Sullivan v Michael Georgiou (4-1)
X

SEKCJA 5

Ding Junhui v Jak Jones (4-2)
Chris Wakelin v Thor Chuan Leong (4-2)
Rory McLeod v Graeme Dott (4-2)
Niu Zhuang v Wang Yuchen (4-3)
Liang Wenbo v Sanderson Lam (4-2)
Mark Joyce v Martin O'Donnell (4-2)
Ricky Walden v Billy Joe Castle (4-2)
Lukas Kleckers v Joe Swail (0-4)
X

SEKCJA 6

Ian Burns v Tom Ford (1-4)
Matthew Stevens v Hammad Miah (1-4)
Joe Perry v Chen Zifan (4-2)
Jackson Page v Stuart Carrington (1-4)
Allan Taylor v Soheil Vahedi (4-3)
Cao Yupeng v Andrew Higginson (4-0)
Jimmy White v Sunny Akani (4-1)
Shaun Murphy v Daniel Wells (3-4)
X

SEKCJA 7

Barry Hawkins v Jamie Jones (2-4)
Matthew Bolton v Yan Bingtao (0-4)
Leo Fernandez v Hamza Akbar (1-4)
Alex Borg v Stephen Maguire (0-4)
Mark Williams v Xu Si (w/d - w/o)
Paul Davison v Jimmy Robertson (3-4)
Ken Doherty v Craig Steadman (1-4)
Alfie Burden v Ross Muir (4-2)
X

SEKCJA 8

Mei Xiwen v Kurt Maflin (4-0)
Rhys Clark v Elliot Slessor (2-4)
Aditya Mehta v Peter Ebdon (2-4)
Anthony McGill v Ryan Day (4-0)
Eden Sharav v Mark Davis (4-0)
Robbie Williams v Michael Holt (4-3)
Sam Craigie v Boonyarit Keattikun (4-2)
Judd Trump v Robin Hull (4-0)
X

FINAL

Neil Robertson v Cao Yupeng (9-8)

image dafabet

X

SEMI-FINALS

Neil Robertson v John Higgins (6-3)
Cao Yupeng v Judd Trump (6-4)
X

QUARTER-FINALS

Xiao Guodong v Neil Robertson (4-5)
John Higgins v Ronnie O'Sullivan (5-0)
Ricky Walden v Cao Yupeng (3-5)
Stephen Maguire v Judd Trump (2-5)
X

SEKCJA 1

Marco Fu v Xiao Guodong (3-4)
X

SEKCJA 2

Neil Robertson v David Grace (4-2)
X

SEKCJA 3

John Higgins v Ashley Hugill (4-0)
X

SEKCJA 4

Michael White v Ronnie O'Sullivan (1-4)
X

SEKCJA 5

Rory McLeod v Ricky Walden (3-4)
X

SEKCJA 6

Tom Ford v Cao Yupeng (0-4)
X

SEKCJA 7

Stephen Maguire v Xu Si (4-1)
X

SEKCJA 8

Elliot Slessor v Judd Trump (3-4)
X

SEKCJA 1

Marco Fu v Zhou Yuelong (4-3)
Noppon Saengkham v Xiao Guodong (1-4)
X

SEKCJA 2

Chris Totten v Neil Robertson (0-4)
David Grace v Zhang Anda (4-3)
X

SEKCJA 3

John Higgins v Gerard Greene (4-0)
Ashley Hugill v Peter Lines (4-1)
X

SEKCJA 4

Michael White v Kyren Wilson (4-1)
Li Hang v Ronnie O'Sullivan (3-4)
X

SEKCJA 5

Ding Junhui v Rory McLeod (3-4)
Mark Joyce v Ricky Walden (1-4)
X

SEKCJA 6

Tom Ford v Stuart Carrington (4-0)
Cao Yupeng v Daniel Wells (4-3)
X

SEKCJA 7

Yan Bingtao v Stephen Maguire (3-4)
Xu Si v Craig Steadman (4-2)
X

SEKCJA 8

Elliot Slessor v Peter Ebdon (4-3)
Michael Holt v Judd Trump (0-4)
X

SEKCJA 1

Marco Fu v Fang Xiongman (4-2)
Zhou Yuelong v Yu Delu (4-2)
Noppon Saengkham v Zhang Yong (4-0)
Gary Wilson v Xiao Guodong (3-4)
X

SEKCJA 2

Chris Totten v Mitchell Mann (4-3)
Liam Highfield v Neil Robertson (2-4)
David Grace v Alan McManus (4-3)
Zhang Anda v Ben Woollaston (4-2)
X

SEKCJA 3

John Higgins v Christopher Keogan (4-1)
Mike Dunn v Gerard Greene (3-4)
Ali Carter v Ashley Hugill (3-4)
Kurt Dunham v Peter Lines (2-4)
X

SEKCJA 4

Michael White v Scott Donaldson (4-2)
Dominic Dale v Kyren Wilson (1-4)
Jamie Curtis-Barrett v Li Hang (1-4)
Robert Milkins v Ronnie O'Sullivan (1-4)
X

SEKCJA 5

Ding Junhui v Chris Wakelin (4-2)
Rory McLeod v Niu Zhuang (4-0)
Liang Wenbo v Mark Joyce (3-4)
Ricky Walden v Joe Swail (4-2)
X

SEKCJA 6

Tom Ford v Hammad Miah (4-0)
Joe Perry v Stuart Carrington (2-4)
Allan Taylor v Cao Yupeng (3-4)
Jimmy White v Daniel Wells (1-4)
X

SEKCJA 7

Jamie Jones v Yan Bingtao (0-4)
Hamza Akbar v Stephen Maguire (2-4)
Xu Si v Jimmy Robertson (4-2)
Craig Steadman v Alfie Burden (4-2)
X

SEKCJA 8

Mei Xiwen v Elliot Slessor (1-4)
Peter Ebdon v Anthony McGill (4-1)
Eden Sharav v Michael Holt (3-4)
Sam Craigie v Judd Trump (2-4)
X

SEKCJA 1

Marco Fu v Duane Jones (4-0)
Fang Xiongman v David Gilbert (4-3)
Zhou Yuelong v Ian Preece (4-1)
Lee Walker v Yu Delu (2-4)
Martin Gould v Noppon Saengkham (3-4)
Fergal O'Brien v Zhang Yong (1-4)
Lyu Haotian v Gary Wilson (2-4)
Xiao Guodong v Li Yuan (4-1)
X

SEKCJA 2

Chris Totten v Sam Baird (4-1)
Hossein Vafaei v Mitchell Mann (3-4)
John Astley v Liam Highfield (2-4)
Neil Robertson v Rod Lawler (4-0)
David Grace v Alexander Ursenbacher (4-1)
Matthew Selt v Alan McManus (2-4)
Mark King v Zhang Anda (1-4)
Ireland Mark Allen v Ben Woollaston (3-4)
X

SEKCJA 3

John Higgins v Jack Lisowski (4-1)
Nigel Bond v Christopher Keogan (0-4)
Mike Dunn v Adam Duffy (4-0)
Zhao Xintong v Gerard Greene (2-4)
Ali Carter v Anthony Hamilton (4-0)
Ashley Hugill v Ross Valance (4-3)
Tian Pengfei v Kurt Dunham (2-4)
Yuan Sijun v Peter Lines (0-4)
X

SEKCJA 4

James Wattana v Michael White (0-4)
Scott Donaldson v Josh Boileau (4-2)
Dominic Dale v Basem Eltahhan (4-1)
Kyren Wilson v Chen Zhe (4-2)
Thepchaiya Un-Nooh v Jamie Curtis-Barrett (3-4)
Sean O'Sullivan v Li Hang (1-4)
Robert Milkins v Oliver Lines (4-2)
Ronnie O'Sullivan v Michael Georgiou (4-1)
X

SEKCJA 5

Ding Junhui v Jak Jones (4-2)
Chris Wakelin v Thor Chuan Leong (4-2)
Rory McLeod v Graeme Dott (4-2)
Niu Zhuang v Wang Yuchen (4-3)
Liang Wenbo v Sanderson Lam (4-2)
Mark Joyce v Martin O'Donnell (4-2)
Ricky Walden v Billy Joe Castle (4-2)
Lukas Kleckers v Joe Swail (0-4)
X

SEKCJA 6

Ian Burns v Tom Ford (1-4)
Matthew Stevens v Hammad Miah (1-4)
Joe Perry v Chen Zifan (4-2)
Jackson Page v Stuart Carrington (1-4)
Allan Taylor v Soheil Vahedi (4-3)
Cao Yupeng v Andrew Higginson (4-0)
Jimmy White v Sunny Akani (4-1)
Shaun Murphy v Daniel Wells (3-4)
X

SEKCJA 7

Barry Hawkins v Jamie Jones (2-4)
Matthew Bolton v Yan Bingtao (0-4)
Leo Fernandez v Hamza Akbar (1-4)
Alex Borg v Stephen Maguire (0-4)
Mark Williams v Xu Si (w/d - w/o)
Paul Davison v Jimmy Robertson (3-4)
Ken Doherty v Craig Steadman (1-4)
Alfie Burden v Ross Muir (4-2)
X

SEKCJA 8

Mei Xiwen v Kurt Maflin (4-0)
Rhys Clark v Elliot Slessor (2-4)
Aditya Mehta v Peter Ebdon (2-4)
Anthony McGill v Ryan Day (4-0)
Eden Sharav v Mark Davis (4-0)
Robbie Williams v Michael Holt (4-3)
Sam Craigie v Boonyarit Keattikun (4-2)
Judd Trump v Robin Hull (4-0)
X

SEKCJA 1

Mark King v Matthew Bolton (4-1)
Josh Boileau v Ashley Hugill (2-4)
Jamie Curtis-Barrett v Ian Preece (4-1)
Robbie Williams v Yan Bingtao (0-4)
Ryan Day v John Astley (4-3)
Cao Yupeng v Li Hang (3-4)
Zhou Yuelong v Graeme Dott (4-3)
Robin Hull v Eden Sharav (4-3)

X

SEKCJA 2

Ricky Walden v Hammad Miah (4-0)
Jack Lisowski v Sean O'Sullivan (4-0)
Jimmy Robertson v Michael White (4-2)
Barry Hawkins v Zhao Xintong (3-4)
Alfie Burden v Robert Milkins (3-4)
Oliver Lines v Xu Si (4-3)
Billy Joe Castle v Declan Brennan (4-2)
Neil Robertson v Jamie Jones (4-1)

X

SEKCJA 3

Mark Allen v Sanderson Lam (4-2)
Soheil Vahedi v Tian Pengfei (2-4)
Craig Steadman v Yu Delu (1-4)
Hamza Akbar v Noppon Saengkham (3-4)
Luca Brecel v Fang Xiongman (w/d-w/o)
Chris Totten v Chris Wakelin (0-4)
Jimmy White v Dominic Dale (4-3)
Jak Jones v Lee Walker (4-3)

X

SEKCJA 4

Niu Zhuang v Ian Burns (4-3)
Peter Lines v Ken Doherty (2-4)
Liam Highfield v Mark Davis (4-3)
Liang Wenbo v Jackson Page (4-1)
Alan McManus v Yuan Sijun (1-4)
Lyu Haotian v Joe Swail (4-3)
Allan Taylor v Thepchaiya Un-Nooh (2-4)
Shaun Murphy v Chen Zifan (1-4)

X

SEKCJA 5

John Higgins v Nigel Bond (4-2)
Hossein Vafaei v Anthony Hamilton (4-2)
Stephen Maguire v Basem Eltahhan (4-0)
Gary Wilson v Alexander Ursenbacher (4-1)
Anthony McGill v Boonyarit Keattikun (w/o-w/d)
Rory McLeod v Adam Duffy (2-4)
Sam Baird v Zhang Yong (3-4)
Aditya Metha v Li Yuan (0-4)

X

SEKCJA 6

Mei Xiwen v Jordan Brown (4-0)
Alex Borg v Peter Ebdon (4-3)
Mark Joyce v Ben Woollaston
Kyren Wilson v Sam Craigie (1-4)
Elliot Slessor v Kurt Dunham (4-0)
Andrew Higginson v Kurt Maflin (1-4)
Duane Jones v Mitchell Mann (4-1)
Ronnie O'Sullivan v Lukas Kleckers (4-2)

X

SEKCJA 7

Jamie Clark v Mike Dunn (2-4)
Matthew Stevens v Leo Fernandez (4-0)
Michael Georgiou v David Grace (4-0)
Martin O'Donnell v Michael Holt (w/d-w/o)
Ali Carter v Chen Zhe (4-0)
Xiao Guodong v Christopher Keogan (4-2)
Rhys Clark v Matthew Selt (0-4)
Gerard Greene v Joe Perry (3-4)

X

SEKCJA 8

Zhang Anda v Akani Songsermsawad (2-4)
Scott Donaldson v Wang Yuchen (2-4)
Tom Ford v Fergal O'Brien (4-2)
Mark Williams v James Wattana (4-0)
Daniel Wells v David Gilbert (0-4)
Paul Davison v Rod Lawler (4-0)
Ross Muir v Thor Chuan Leong (4-3)
Judd Trump v Stuart Carrington (2-4)

X

SEKCJA 1

Mark King v Ashley Hugill (4-1)
Jamie Curtis-Barrett v Yan Bingtao (0-4)
Ryan Day v Li Hang  (4-2)
Zhou Yuelong v Robin Hull  (1-4)

X

SEKCJA 2

Ricky Walden v Jack Lisowski  (4-2)
Jimmy Robertson v Zhao Xintong (4-3)
Robert Milkins v Oliver Lines  (4-1)
Billy Joe Castle v Neil Robertson  (0-4)

X

SEKCJA 3

Mark Allen v Tian Pengfei  (3-4)
Yu Delu v Noppon Saengkham  (3-4)
Fang Xiongman v Chris Wakelin  (1-4)
Jimmy White v Jak Jones  (4-0)

X

SEKCJA 4

Niu Zhang v Ken Doherty  (1-4)
Liam Highfield v Liang Wenbo  (4-1)
Yuan Sijun v Lyu Haotian (1-4)
Thepchaiya Un-Nooh v Chen Zifan  (4-3)

X

SEKCJA 5

John Higgins v Hossein Vafaei  (4-1)
Stephen Maguire v Gary Wilson  (0-4)
Anthony McGill  v Adam Duffy  (4-1)
Zhang Yong v Li Yuan  (0-4)

X

SEKCJA 6

Mei Xiwen v Alex Borg (4-1)
Ben Woollaston v Sam Craigie (2-4)
Elliott Slessor v Kurt Maflin (4-2)
Duane Jones v Ronnie O'Sullivan (0-4)

X

SEKCJA 7

Mike Dunn v Matthew Stevens (4-0)
Michael Georgiou v Michael Holt (2-4)
Ali Carter v Xiao Guodong (1-4)
Matthew Selt v Joe Perry (0-4)

X

SEKCJA 8

Akani Songsermsawad v Wang Yuchen (4-3)
Tom Ford v Mark Williams (0-4)
David Gilbert v Paul Davison (4-2)
Ross Muir v Stuart Carrington (4-2)

X

SEKCJA 1

Mark King v Yan Bingtao (1-4)
Ryan Day v Robin Hull (4-3)

X

SEKCJA 2

Ricky Walden v Jimmy Robertson (4-3)
Robert Milkins v Neil Robertson (4-3)

X

SEKCJA 3

Tian Pengfei v Noppon Saengkham (4-2)
Chris Wakelin v Jimmy White (4-0)

X

SEKCJA 4

Ken Doherty v Liam Highfield (3-4)
Lyu Haotian v Thepchaiya Un-Nooh (4-2)

X

SEKCJA 5

John Higgins v Gary Wilson (3-4)
Anthony McGill v Li Yuan (3-4)

X

SEKCJA 6

Mei Xiwen v Sam Craigie (2-4)
Elliot Slessor v Ronnie O'Sullivan (4-1)

X

SEKCJA 7

Mike Dunn v Michael Holt (4-1)
Xiao Guodong v Joe Perry (1-4)

X

SEKCJA 8

Akani Songsermsawad v Mark Williams (1-4)
David Gilbert v Ross Muir (4-3)

X

SEKCJA 1

Yan Bingtao v Ryan Day (4-3)

X

SEKCJA 2

Ricky Walden v Robert Milkins (2-4)
X

SEKCJA 3

Tian Pengfei v Chris Wakelin (4-1)

X

SEKCJA 4

Liam Highfield v Lyu Haotian (2-4)

X

SEKCJA 5

Gary Wilson v Li Yuan (1-4)

X

SEKCJA 6

Sam Craigie v Elliot Slessor (1-4)

X

SEKCJA 7

Mike Dunn v Joe Perry (4-1)

X

SEKCJA 8

Mark Williams v David Gilbert (4-2)

X

QUARTER-FINALS

Yan Bingtao v Robert Milkins (5-4)

Tian Pengfei v Lyu Haotian (4-5)

Li Yuan v Elliot Slessor (4-5)

Mike Dunn v Mark Williams (1-5)

X

SEMI-FINALS

Yan Bingtao v Lyu Haotian (6-2)


Elliot Slessor v Mark Williams (2-6)

X

FINAL

Yan Bingtao v Mark Williams (8-9)

image dafabet

X

FINAŁ

Ronnie O'Sullivan v Kyren Wilson (9-2)

 

image dafabet

X

PÓŁFINAŁY

Anthony McGill v Ronnie O'Sullivan (3-6)
Alexander Ursenbacher v Kyren Wilson (4-6)

X

ĆWIERĆFINAŁY

Anthony McGill v Neil Robertson (5-3)
Jack Lisowski v Ronnie O'Sullivan (2-5)
Michael White v Alexander Ursenbacher (0-5)
Hossein Vafaei v Kyren Wilson (3-5)

X

SEKCJA 1

Yan Bingtao v Anthony McGill (3-4)

X

SEKCJA 2

Neil Robertson v Aditya Mehta (4-1)

X

SEKCJA 3

Judd Trump v Jack Lisowski (3-4)

X

SEKCJA 4

Ronnie O'Sullivan v John Higgins (4-3)

X

SEKCJA 5

Michael White v James Wattana (4-3)

X

SEKCJA 6

Alexander Ursenbacher v Shaun Murphy (4-1)

X

SEKCJA 7

Andrew Higginson v Hossein Vafaei (1-4)

X

SEKCJA 8

Kyren Wilson v Xiao Guodong (4-0)

X

SEKCJA 1

Liang Wenbo v Yan Bingtao
Anthony McGill v Akani Songsermsawad

X

SEKCJA 2

Jimmy Robertson v Neil Robertson
Aditya Mehta v Chen Zifan

X

SEKCJA 3

Judd Trump v Matthew Stevens
Mark Williams v Jack Lisowski

X

SEKCJA 4

Zhang Yong v Ronnie O'Sullivan
Robert Milkins v John Higgins

X

SEKCJA 5

Michael White v Ben Woollaston
James Wattana v Yuan Sijun

X

SEKCJA 6

Alexander Ursenbacher v Stuart Carrington
Liam Highfield v Shaun Murphy

X

SEKCJA 7

Hammad Miah v Andrew Higginson
Stuart Bingham v Hossein Vafaei

X

SEKCJA 8

Thor Chuan Leong v Kyren Wilson
Xiao Guodong v Mark Selby

X

SEKCJA 1

Liang Wenbo v Tom Ford (4-3)
Jamie Jones v Yan Bingtao (1-4)
Anthony McGill v Lyu Haotian (4-2)
Akani Songsermsawad v Joe Swail (4-2)

X

SEKCJA 2

Jimmy Robertson v Gary Wilson (4-2)
Li Hang v Neil Robertson (3-4)
Ian Preece v Aditya Mehta (2-4)
Chen Zifan v Barry Hawkins (4-3)

X

SEKCJA 3

Judd Trump v Mark Joyce (4-0)
Matthew Stevens v David Gilbert (4-2)
Luca Brecel v Mark Williams (1-4)
Li Yuan v Jack Lisowski (3-4)

X

SEKCJA 4

Rhys Clark v Zhang Yong (2-4)
Mark Davis v Ronnie O'Sullivan (1-4)
Robert Milkins v Ashley Hugill (4-2)
Matthew Selt v John Higgins (1-4)

X

SEKCJA 5

Ding Junhui v Michael White (2-4)
Craig Steadman v Ben Woollaston (3-4)
Ali Carter v James Wattana (3-4)
John Astley v Yuan Sijun (3-4)

X

SEKCJA 6

Gerard Greene v Alexander Ursenbacher (3-4)
Stuart Carrington v Mark Allen (4-2)
Liam Highfield v Thepchaiya Un-Nooh (4-3)
Daniel Wells v Shaun Murphy (2-4)

X

SEKCJA 7

Tian Pengfei v Hammad Miah (1-4)
Mitchell Mann v Andrew Higginson (0-4)
Stuart Bingham v Fang Xiongman (4-2)
Zhao Xintong v Hossein Vafaei (2-4)

X

SEKCJA 8

Thor Chuan Leong v Cao Yupeng (4-2)
Mike Dunn v Kyren Wilson (0-4)
Xiao Guodong v Ricky Walden (4-2)
Ross Muir v Mark Selby (1-4)

X

SEKCJA 1

China Liang Wenbo v Wales Duane Jones (4-1)
Tom Ford v Xu Si (4-1)
Basem Eltahhan v Jamie Jones (0-4)
Noppon Saengkham v Yan Bingtao (0-4)
Anthony McGill v Michael Holt (4-3)
Lyu Haotian v Allan Taylor (4-1)
Akani Songsermsawad v Matthew Bolton (4-2)
Chris Totten v Joe Swail (3-4)

X

SEKCJA 2

Jimmy Robertson v Adam Duffy (4-2)
Gary Wilson v Sean O'Sullivan (4-1)
Li Hang v Chris Wakelin (4-2)
Neil Robertson v Billy Joe Castle
Ian Preece v Mei Xiwen (4-0)
Sam Craigie v Aditya Mehta (0-4)
Chen Zifan v Sanderson Lam (4-3)
Barry Hawkins v Peter Lines (4-2)

X

SEKCJA 3

Judd Trump v Robbie Williams (4-3)
Yu Delu v Mark Joyce (3-4)
Matthew Stevens v Eden Sharav (4-0)
Josh Boileau v David Gilbert (0-4)
Luca Brecel v Ryan Day (4-1)
David Grace v Mark Williams (1-4)
Jamie Curtis-Barrett v Li Yuan (2-4)
Rory McLeod v Jack Lisowski (0-4)

X

SEKCJA 4

Rhys Clark v Alan McManus (4-3)
Zhang Yong v Kurt Dunham (4-3)
Mark Davis v Chen Zhe (4-3)
Ronnie O'Sullivan v Zhang Anda (4-1)
Robert Milkins v Stephen Maguire (4-0)
Ashley Hugill v Nigel Bond (4-2)
Matthew Selt v Alfie Burden (4-2)
John Higgins v Elliot Slessor (4-3)

X

SEKCJA 5

Ding Junhui v Christopher Keogan (4-1)
Lukas Kleckers v Michael White (1-4)
Craig Steadman v Robin Hull (4-3)
Ben Woollaston v Peter Ebdon (4-2)
Ali Carter v Oliver Lines (4-1)
James Wattana v Martin O'Donnell (4-2)
John Astley v Paul Davison (4-2)
Yuan Sijun v Joe Perry (4-1)

X

SEKCJA 7

Marco Fu v Tian Pengfei (1-4)
Michael Georgiou v Hammad Miah (1-4)
Mitchell Mann v Leo Fernandez (4-3)
Zhou Yuelong v Andrew Higginson (w/d - w/o)
Stuart Bingham v Lee Walker (4-0)
Mark King v Fang Xiongman (2-4)
Martin Gould v Zhao Xintong (1-4)
Hossein Vafaei v China Niu Zhuang (4-2)

X

SEKCJA 7

Marco Fu v Tian Pengfei
Michael Georgiou v Hammad Miah
Mitchell Mann v Leo Fernandez
Zhou Yuelong v Andrew Higginson
Stuart Bingham v Lee Walker
Mark King v Fang/O'Connor
Martin Gould v Zhao Xintong
Hossein Vafaei v China Niu Zhuang

X

SEKCJA 8

Chuan Leong v Graeme Dott (4-1)
Cao Yupeng v Hamza Akbar (4-1)
Mike Dunn v Alex Borg (4-2)
Kyren Wilson v Rod Lawler (4-3)
Xiao Guodong v Wang Yuchen (4-2)
Jak Jones v Ricky Walden (2-4)
Sam Baird v Ross Muir (3-4)
Mark Selby v Scott Donaldson (4-3)

Promocje

50% BONUS


ON YOUR FIRST DEPOSIT
GET UP TO 350 PLN



X

How to claim your bonus?

  1. Register at Dafabet Sportsbook.
  2. Make a deposit. Minimum deposit is PLN20. Find our available payment options here.
  3. On your first deposit, you will notice that a BONUS CODE field is now available in the cashier with a list of available FDB bonus codes you can choose from.
  4. Choose the desired bonus codes below to choose which FDB package you would like to apply to your first deposit. Click on "Deposit" to proceed with the deposit and instantly be credited with your chosen First Deposit Bonus.
Bonus Code FDB Offer % Max Amount Wagering Requirement
(Deposit + Bonus)
FDBPL0418 50% on Sports PLN350 15x (Deposit+Bonus)

 

IMPORTANT: The First deposit bonus promo codes indicated on this page can only be used via cashier when making your deposit. Deposits made without corresponding bonus codes will automatically forfeit the eligiblity to receive them.

 

Terms and Conditions

  1. This promotion is available for player located in Poland who are using either PLN. Players who are not within said parameters, please contact CS for promotion details in your currency.
  2. There is a minimum deposit requirement of PLN20 in order for you to be eligible for the bonus.
  3. Cash out bets will not be considered in the calculation of the wagering.
  4. Players must claim their First Deposit Bonus through the CASHIER as they are making their first deposit; otherwise, if you have missed to make your FDB claim through the CASHIER, you can contact ensupport@dafabet.com to manually request for the bonus.
  5. Players who fund their OW Sports accounts through fund transfer can also get the bonus. To request for the bonus, you can request for your bonus through ensupport@dafabet.com or through Live Chat.
  6. IMPORTANT: The First deposit bonus promo codes indicated on this page can only be used via cashier when making your deposit. Deposits made without corresponding bonus codes will automatically forfeit the eligiblity to receive them. No manual bonus for first deposits can be entertained.
  7. Maximum Bonus: PLN350.
  8. Wagering Requirement:15x (Deposit + Bonus) on odds 1.50 and above to be able to withdraw.
  9. Bets placed on Jackpot Bet will not count towards any wagering requirement calculation.
  10. This bonus is only valid for players who have not yet made their first deposit before.
  11. The player can only have one active bonus at any one time. To claim another bonus the player must have met the wagering requirements for the previous bonus.
  12. Recipients of any First Deposit bonus will not be eligible for any rebates or cashback until the wagering requirement has been finished.
  13. Only Sports bets (not including NGVS) will be counted for the wagering requirements of the Sports FDB.
  14. Only NGVS bets will be counted if the players choose the NGVS specific FDB.
  15. PROMOTION GENERAL T&CS apply.
Wywiady
  • 2018
    • World Cup Interview with Steve McManaman – Final
    • World Cup Interview with Steve McManaman – Semi Finals
    • World Cup Interview With Steve McManaman – Quarter Finals
    • Steve McManaman’s View With World Cup Knockout Stages
    • Interview with Steve McManaman, World Cup Match Day 3
    • Interview with Steve McManaman, World Cup Match Day 2
    • Steve McManaman's selections for World Cup 2018
    • World Championship of Snooker Quarter-finals
    • Jimmy’s View Ahead of World Championship of Snooker 2018
    • Macca’s View on the 2018 January Transfers
    • Jimmy's View Ahead of Masters 2018
  • 2017
    • Macca’s View on the 2017 Transfers in EPL and La Liga
    • Finał Mistrzostw Świata w Snooker
    • Mistrzostwa Świata Snooker Półfinały
    • Mistrzostwa Świata w Snooker Quarter-finals
    • Mistrzostwa Świata w Snookerze 2017
    • Punk widzenia McManamana na EPL, Championship i UCL
    • Finały wybrane przez Jimmy'ego na Masters 2017
    • Półfinały wybrane przez Jimmy'ego na Masters 2017
    • Ostatnie wybory Jimmy za okres Masters 2017
    • Wywiad z Jimim przed Masters 2017
  • 2016
    • Komentarz Macci po losowaniu LM
    • Wywiad z McManamanem o angielskiej Premier League i Lidze Mistrzów
    • Mistrzostwa Mistrzów 2016 Półfinały
    • Półfinałe - Champion of Champions 2016
    • Mistrzostwa Mistrzów 2016
    • Prognozy Macci na angielską Premier League i Ligę Mistrzów
    • Pierwszy wywiad ze Stevem McManamanem
    • Dafabet Masters 2016
  • 2015
    • Gibraltar Open 2015
    • Angielska Premier League 2015-2016
    • World Series of Poker 2015
    • World Championship 2015
    • Dafabet Masters 2015

OSTATNIE VIDEO